Чемпіонат зі спортивного туризму серед юнаків позашкільних навчальних закладів

26.10.2016 15:25:43

20-22 жовтня 2016 року на території історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району відбувся Чемпіонат зі спортивного туризму серед юнаків позашкільних навчальних закладів Херсонської області.

До програми Чемпіонату були включені змагання з видів: «Крос-похід» та «Командна смуга перешкод», у яких взяли участь 8 команд (48 вихованців) позашкільних навчальних закладів Голопристанського, Генічеського, Нижньосірогозького, Скадовського, Чаплинського районів, м. Нова Каховка, м.Херсона та комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

На дистанції з виду «Крос-похід» високий рівень спортивної майстерності показали команди вихованців комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, Херсонського Центру позашкільної роботи, Голопристанської районної станції юних туристів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А в змаганнях на дистанції «Командна смуга перешкод» переможцями і призерами стали вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, Херсонського Центру позашкільної роботи та Генічеського районного палацу творчості дітей та юнацтва.

Переможцями і призерами Чемпіонату в загальнокомандному заліку стали команди:
І місце – комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;