Члени колегії при райдержадміністрації схвалили проекти основних документів райдержадміністрації

28.02.2018 12:52:31
Члени колегії при райдержадміністрації схвалили проекти основних документів райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін спільно з членами колегії заслухали пропозиції керівників структурних підрозділів під час засідання колегії сьогодні, 28 лютого.

Участь у засіданні колегії взяв голова Горностаївської ОТГ Дмитро Ляхно. У переліку питань порядку денного передбачені виступи відповідальних осіб щодо проекту змін до районного бюджету, програми інформаційного та матеріально-технічного забезпечення управління праці та соціального захисту населення, а також виділення коштів для підтримання діяльності Горностаївської РДА на 2018 рік.

Члени колегії - керівники сільгосппідприємств Володимир Луговець та Юрій Васильєв спільно з очільниками райдержадміністрації і Горностаївської ОТГ взяли участь у обговоренні питання підготовки підприємств всіх форм господарювання до проведення весняно-польових робіт, що презентував Петро Черничко, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації. Одна з найбільш обговорюваних тем є реєстрація договорів оренди землі, обрахування та сплата земельних податків, а також ведення контролю за дотриманням сівозмін у господарствах району. 

Під час колегії протокольно були розгянуті також питання закриття районних програм надання пільг окремим категоріям громадян з послуг зв’язку, санаторно-курортного лікування та пільгового проїзду на 2017 рік, зайнятості населення на період до 2017 року та «Питна вода Херсонщини» на 2006-2020 роки».

Корисні посилання