Члени колегії при районній державній адміністрації підтримали питання порядку денного

25.05.2018 06:09:45
Члени колегії при районній державній адміністрації підтримали питання порядку денного

На розгляд членів колегії при райдержадміністрації внесені питання порядку денного чергового засідання колегії, яке відбулось сьогодні за головування заступника голови райдержадміністрації Тетяна Ющенко сьогодні, 24 травня.

На початку засідання члени колегії заслухали проект доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку району на поточний рік, якими запропоновано за рахунок коштів районного бюджету поповнити статутний капітал комунального підприємства “Ремонтник” Горностаївської районної ради в сумі 200 тис. грн. Голова районної ради Сергій Карпеченко доповнив інформацію доповідача зазначивши, що ці кошти планується направити на рахунки підприємства задля підвищення рівня конкуретноспроможності економіки району через розширення сфер діяльності “Ремонтника”, зокрема планується придбання спеціальної техніки для проведення ремонтних робіт дорожнього покриття (трактор, фреза, каток, косилка) та створення сектору санітарного контролю за лісовими насадженнями.

Про підготовлений проект змін до районного бюджету повідомила присутнім в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлана Ганзю. Планується направити головним розпорядникам кошти для проведення ремонтних робіт покрівель центральної районної лікарні і котельні медичного закладу в сумі 40,5 тис. грн. За рахунок внесених змін до бюджету також пропонується виділення коштів в сумі 10 тис. грн для виконання заходів Комплексної програми організації допомоги Горностаївському відділенні поліції (придбання бензину) та фінансування заходів програми фізичної культури і спорту району в сумі 5 тис. грн.

Члени колегії також заслухали інформацію начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Петра Черничка про стан підготовки підприємств усіх форм господарювання до збирання зернових. Цьогоріч планується задіяти 145 зернозбиральних комбайнів, технічна готовність яких становить 90%. Крім того очільник галузі району зазначив, що в районі повністю готові до прийняття нового врожаю зернозбиральні підприємства: філія ПАТ “Державна продовольча зернова корпорація України “Братолюбівський елеватор” та зернозбиральне підприємство “Зерно Таврії”.

Відповідно до протоколу члени колегії розглянули питання проекту змін до програми інформаційного та матеріально-технічного забезпечення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, доповнень до районної програми розвитку фізичної культури і спорту, а також стан дотримання роботодавцями законодавства про працю.

Члени колегії шляхом відкритого голосування підтримали всі внесені пропозиції у проектах розпоряджень голови районної державної адміністрації. Після відповідного опрацювання документи будуть передані на розгляд депутатського корпусу районної ради.

Корисні посилання