Державне агентство розвитку туризму України запрошує долучитися до міжрегіональної туристичної конференції «Миколаївщина. Одещина. Херсонщина»

30.11.2021 06:31:32
Державне агентство розвитку туризму України запрошує долучитися до міжрегіональної туристичної конференції «Миколаївщина. Одещина. Херсонщина»

04 грудня 2021 року у м.Миколаїв за ініціативи Державного агентства розвитку туризму України відбудеться міжрегіональна туристична конференція «Миколаївщина. Одещина. Херсонщина».

Участь у заході візьмуть представники Державного агентства розвитку туризму України, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та туристичного бізнесу.

У рамках міжрегіональної туристичної конференції заплановано обговорення нового Закону України «Про туризм», законодавчого закріплення понять «Організація з маркетингу дестинацій (Destination Management Organization)», «Національна туристична організація» та їх організаційно-правової форми, планів роботи ДАРТ.

Головною метою регіональних туристичних конференцій, що проводяться на території всієї України, є створення Комісії із туризму при ДАРТ, учасниками якої зможуть стати представники організацій (асоціації, ГС, ГО, туристичні кластери тощо), що консолідують туристичний бізнес України в областях. Представникам організацій, що бажають взяти участь у регіональних конференціях, необхідно заповнити форму реєстрації: https://forms.gle/rD1zRe26LrdmmjqR6

Представникам туристичного ринку, що бажають долучитися до туристичного заходу, потрібно заповнити форму за посиланням: https://cutt.ly/zTmTIvR

У зв’язку із карантинними умовами проведення заходів кількість учасників обмежена. Участь у заході офлайн можлива виключно за наявності COVID-сертифіката або негативного результату ПЛР- чи експрес-тесту.

Корисні посилання