Держекоінспекція наводить лад на кордоні з Кримом

01.03.2016 11:05:55
Держекоінспекція наводить лад на кордоні з Кримом

25 лютого 2016 року  проведена виїзна нарада на контрольному пункті в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї «Каланчак» за участю представників Херсонської обласної державної адміністрації, Прикордонної служби Червоний Чабан, Держепідемслужби у Херсонській області, керівництва управління Північно-Кримського каналу, працівників Головного управління Національної поліції в Херсонській області та представника Держекоінспекції у Херсонській області.

На нараді розглянуто «Детальний план частини Червоночабанської сільської ради Каланчацького району Херсонської області за межами населених пунктів під розміщення контрольного пункту в’їзду та виїзду   «Каланчак» на автодорозі М-17». Комісія дійшла висновку, що на представленому детальному плані території частина об’єктів, що заплановані до будівництва, розміщені у смузі відведення Північно-Кримського каналу на землях водного фонду. Пропонується переглянути детальний план території та привести його у відповідність до вимог Водного та Земельного кодексів України

Крім того, під час роботи наради на прилеглій території контрольного пункту виявлено значну площу, засмічену відходами, пластиковою тарою та посудом. Внаслідок зауважень, зроблених членами наради, органами місцевого самоврядування с. Червоний Чабан проведено прибирання території.

Корисні посилання