Для держслужбовців проведуть тренінг про відкриті дані від YouControl

26.09.2019 15:51:11
Для держслужбовців проведуть тренінг про відкриті дані від YouControl

10 жовтня о 10.00 в облдержадміністрації (І поверх, зал засідань) відбудеться навчання щодо ефективного проведення публічних закупівель, аналізу відкритих даних, уникнення ризиків від співпраці з неблагонадійними контрагентами, оптимізації роботи з їх перевірки, ефективного використання бюджетних коштів тощо.

Тренінг відбудеться у форматі онлайн-конференції, а проведе його експертка компанії «YouControl» Наталія Чорногуб.

На думку радника голови облдержадміністрації Андрія Богдановича, працівники обласної та районних державних адміністрацій зможуть навчитися правильно аналізувати дані з відкритих джерел та ефективно проводити закупівлі: «Це дозволить уникнути ризиків від співпраці з недобросовісними контрагентами та допоможе підвищити ефективність використання коштів платників податків».       

До участі запрошуються особи відповідальні за проведення публічних закупівель, головні бухгалтери, члени тендерних комітетів та інші зацікавлені особи.

Для довідки.

YouControl — українська ІТ-компанія, котра надає сервіси на основі відкритих даних для бізнес-розвідки і моніторингу стану українських компаній. Однойменна аналітична система з понад 50 джерел формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.Корисні посилання