Для дітей Білозерського району влаштували новорічне свято

23.12.2014 16:10:00

22 грудня 2014 року Білозерським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за сприяння Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді було організовано поїздку до м.Херсон у торгово-розважальний центр «Фабрика», де для малечі було влаштовано новорічне свято

22 грудня 2014 року Білозерським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за сприяння  Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді було організовано поїздку до м.Херсон у торгово-розважальний центр «Фабрика», де для малечі було влаштовано новорічне свято. На захід було запрошено 40 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей та дітей з зони антитерористичної операції, які проживають на території Білозерського району.
Під час свята діти мали змогу не тільки прийняти участь в іграх, запропонованих Снігуронькою та Дідом Морозом, а й скористатися майданчиком для подолання перешкод, веломобільною зоною, батутною ареною. Діти отримали море позитивних емоцій та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. Це свято об’єднало  учасників, подарувало віру в щось світле, нове й цікаве.

Корисні посилання