Матерів загиблих воїнів привітали з 8 Березня

09.03.2017 14:13:46
Матерів загиблих воїнів привітали з 8 Березня

Нелегкі часи спіткали нашу країну, щодня невтомно за її свободу і волю борються наші українські захисники - молоді хлопці і чоловіки. Доля не готувала їх до такого, ніхто не міг уявити, що на їхньому шляху буде низка таких важких випробувань. Жахлива війна на сході країни забрали життя 5 мужніх чоловіків Бериславського району - це Криничко Леонід, Кривоус Петро, Смільницький Андрій, Забєлін Кирило, Лебідь Сергій.
Напередодні жіночого свята члени Бериславської районної громадської організації учасників антитерористичної операції на Сході України « Тризуб » Ткаченко Олександр, Борисенко Владислав разом з спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луценко Світланою, яка є керівником Центру допомоги учасникам АТО, привітали матерів загиблих воїнів та побажали міцного здоров’я, добробуту. Матері подякували за привітання та добру пам’ять про їх синів.
Пам’ять про них – це наш біль і наша гордість за те, що ми мали честь жити з ними в одному районі. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги: “…присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати свій військовий обов’язок…” На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни.

Голова Бериславської районної громадської організації учасників антитерористичної операції на Сході України « Тризуб » Ткаченко Олександр

Корисні посилання