На засіданні робочої групи з питань створення Агенції регіонального розвитку Херсонської області підписано договір про співпрацю між громадськими організаціями

03.05.2017 13:33:36

27 квітня 2017 року відбулося засідання робочої групи з питань створення Агенції регіонального розвитку Херсонської області за участі громадськості та представників вищих навчальних закладів області.

За результатами підписано договір про співпрацю між чотирма громадськими організаціями: «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», «Розвиток», «Бізнес-Асоціація «Ми – Херсонці» та «Союз підприємців Бериславського району Херсонської області».

Представники трьох вищих навчальних закладів Херсонщини (Херсонський національний технічний університет - ХНТУ, Херсонський державний університет - ХДУ та Херсонський державний аграрний університет –ХДАУ) підтримали ідею заснування Агенції. Проте з метою узгодження технічних питань, які виникли під час обговорення, вирішили провести додаткові консультації і визначитися з підписанням договору до 10 - 15 травня 2017 року.

Договір про співпрацю в сфері регіонального розвитку Херсонської області (Громадські організації)

Договір про співпрацю в сфері регіонального розвитку Херсонської області (Вищі навчальні заклади)

Протокол №2 засідання робочої групи з питань створення Агенції регіонального розвитку Херсонської області

Корисні посилання