Дві громади Херсонщини отримали автомобілі для надання соціальних послуг 

21.10.2021 15:54:52
Дві громади Херсонщини отримали автомобілі для надання соціальних послуг 

Вперше на Херсонщині тергромади отримали автомобілі для надання соціальних послуг вразливим верствам населення.  Уже найближчим часом такі автівки можна буде побачити в Костянтинівській та Великокопанівській громаді.

Це стало можливим завдяки реалізації проєкту “Посилення стійкості громад у Херсонській області”, що фінансується  урядом Великої Британії та впроваджується ПРООН. 

Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко розповів: “Завдяки цим автомобілям дві громади зможуть допомагати незахищеним верствам населення. Мобільна бригада може надавати різні послуги: підвезення до лікарні, магазину, а також вони матимуть інструменти для допомоги в побуті. Ми робимо це для того, аби людям було зручно й вони розуміли, що про них піклуються”.

Костянтинівський сільський голова Олексій Кільдеров сьогодні отримав ключі від автомобіля. Він поділився, що новий автомобіль - це можливість охопити соціальними послугами всіх жителів громади.

“Наша громада має центр надання соціальних послуг, який зараз обслуговує лише п’ять населених пунктів. З автомобілем ми зможемо надавати соціальні послуги всім дев’ятьом населеним пунктам”, - зазначив Олексій Кільдеров. 

Це не завершення проєкту. Адже наразі обласна влада працює над тим, аби й інші громади Херсонщини могли отримати такі автівки. Корисні посилання