«Галерея життя» обласного онкодиспансеру продовжує дивувати

05.01.2017 08:22:29
«Галерея життя» обласного онкодиспансеру продовжує дивувати

Протягом минулого року і дотепер в Херсонському обласному онкологічному диспансері функціонує мистецький проект «Галерея життя». В рамках проекту вже проведено десять мистецьких виставок. Новий рік теж розпочався з виставки – 4 січня херсонська художниця Раїса Танська представила свої творчі роботи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAГоловний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур, відкриваючи виставку, подякувала організаторам проекту – співробітницям паталого-анатомічного відділення. За її словами, мистецький проект продовжується, навіть, вже є митці, що чекають своєї черги представити власну творчість. «Метою проекту було знайомство з херсонськими самобутніми художниками. Сьогодні ми знайомимось з художницею, яка увірвалась в світ мистецтва недавно, але вже заявила про себе в Україні та світі», – зазначила Ірина Сокур.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПерсональна виставка майстрині включає 14 робіт, створених в стилі імпресіонізму. Надихають художницю твори світових та українських митців, красива природа, цікаві люди, розповіді близьких та друзів. Натхнення дуже швидко опиняється на полотнах. Картини Раїси Танської беруть участь у виставках рідного краю та в міжнародних виставках – в Ніцці, Монако.

Одну зі своїх робіт вдячна за можливість продемонструвати свої творіння художниця подарувала онкологічному диспансеру. «Дивіться, насолоджуйтесь творчістю, вірте в те, що попереду чекає лише найкраще», – закликала Раїса Танська.

Протягом наступного місяця в «Галереї життя» всі бажаючі матимуть змогу насолодитись експозицією та залишити свої відгуки.

 

Корисні посилання