Голопристанські рятувальники інформують про правила безпеки і дорослих, і дітей

13.02.2015 13:33:00
Голопристанські рятувальники інформують про правила безпеки і дорослих, і дітей

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації у районах області співробітники ГУ ДСНС згідно з графіками проводять заняття у навчальних закладах з питань навчання дорослого і дитячого населення діям у випадках надзвичайних ситуацій.

Так, рятувальники голопристанської Служби порятунку «101» також активно долучаються до цієї роботи. Приміром, 11 лютого вони зустрілися з персоналом і вихованцями загальноосвітньої санаторної школи-інтернату с.Стара Збур’ївка і провели з ними теоретичне заняття з питань цивільного захисту, відпрацювали порядок дій у разі терористичного акту, розповіли про надання домедичної допомоги постраждалим.

У цьому ж селі начальник Голопристанського райвідділу ГУДСНС підполковник служби цивільного захисту Віктор Фисуненко разом зі своїм заступником підполковником Ларисою Міщенко відвідали і спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат для дітей з фізичними і розумовими вадами. Діткам продемонстрували відеоролики з соціальною рекламою, а вихователям, нічним черговим закладу донесли більш детальну інформацію про те як діяти при знаходженні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, у разі почутого сигналу оповіщення «Увага всім!», який порядок дій і що мати з собою при евакуації тощо.

Інформування та навчання людей у Голопристанському районі продовжується. І вже сьогодні рятувальники поїхали з просвітницькими візитами до сіл Круглоозерка, Новофедорівка і Залізний Порт.

Корисні посилання