Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв зустрівся з громадою Великоолександрівського району

13.08.2019 06:17:35
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв зустрівся з громадою Великоолександрівського району

Сьогодні, 12 серпня, керівник обласної державної адміністрації Ю.Гусєв провів робочу зустріч з громадою Великоолександрівського району.

На зустріч очільник області приїхав з невеликим запізненням, яке пояснив станом вже славнозвісної автодороги, яка з’єднує район з Бериславом. Саме із наболілого для громади питання стану автодороги Високопілля – Берислав, Ю.Гусєв розпочав своє спілкування із мешканцями району. Зокрема, керівник ОДА висловив власне переконання, що ямкові ремонти  не рятують зруйновані автодороги. На разі, саме на такий ремонт в області виділено найбільше коштів. Губернатор готовий міняти сталий алгоритм ремонту доріг. У пріоритеті має бути капітальний ремонт. Спільно з керівниками районів, громадами нині потрібно визначитися із найбільш проблемними автошляхами і починати їх відновлювати виключно за рахунок широкомасштабного капітального ремонту.

Підтримав голова облдержадміністрації і порушене мешканцями району питання встановлення вагових комплексів на автошляхах, які найбільше експлуатуються великогабаритними ваговозами. На сьогодні відновлює свою роботу єдиний в області ваговий комплекс. До кінця року запрацює ще один, але цього для Херсонщини замало, тому вишукуватимуться можливості для збільшення їх кількості.

Серед інших питань, озвучених великоолександрівцями, йшлося про створення ОТГ та найближчої перспективи, в рамках адміністративно-територіальної реформи,  щодо укрупнення  районів. Порушувалося актуальне для громади району питання – придбання сучасного рентгенівського апарату.  Також громадян турбувало питання щодо недопущення скорочення годин для викладачів школи мистецтв, облаштування місця для продажу м'ясо-молочної продукції від місцевих селян  та ін. Крім того, громадяни мали можливість звернутися до Ю.Гусєва з особистими питаннями, які фіксували помічники керівника, для подальшого вивчення та реагування.

Присутні на зустрічі висловили слова вдячності голові ОДА за можливість неформального спілкування та висловили сподівання, що керівник області відвідає район ще не один раз, а безпосереднє спілкування з громадою матиме певний позитивний результат.

Корисні посилання