Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін провів щотижневу нараду

06.11.2018 14:09:20
Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін провів щотижневу нараду

У кабінеті голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна відбулася щотижнева нарада за участі начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. У засіданні взяли участь голова районної ради Сергій Карпеченко і голова селищної ради Дмитро Ляхно.

В ході наради обговорені проблемні питання, а також завдання з їх вирішення, в межах повноважень районної державної адміністрації, на поточний тиждень.

Учасниками наради було проаналізовано стан нарахування та виплат державних допомог, що здійснюються відповідальними працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Олена Кравченко зазначила, що 1965 сімей звернулися за нарахуванням субсидій, продовжується робота інформування мешканців району про суттєві зміни у нарахуванні субсидій.

Ніна Попович, завідувачка сектору житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій поінформувала присутніх про підготовчу роботу до проведення Місячника пожежної безпеки та стану підготовки до опалювального сезону об’єктів соціально-культурної сфери.

Актуальне питання — відсутність транспортного сполучення між Горностаївкою та Каїрами обговорено за участі очільниці віділу економічного розвитку, торгівлі, транспорту та туризму Світлани Рожко. Через невиконання умов договору тривалий час не здійснюється пасажироперевезення за визначеним маршрутом, є нарікання від мешканців району. Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін повідомив, що представники підприємства перевізника запевняють про відновлення руху автобусу, але не дотримуються обіцянок. Крім того, Світлана Рожко поінформувала про проект, який реалізовується обласною державної адміністрації щодо створення в об’єднаних територіальних громадах центрів надання адміністративних послуг.

Представник філії районного центру зайнятості Вадим Олійник поінформував про профорієнтаційну роботу працівниками центру зайнятості, зазначивши на важливості надання роз’яснень та консультацій мешканцям району про переваги працевлаштування в Україні.

Учасники наради спільно з керівниками району та Горностаївської ОТГ обговорили також питання пов’язані з належним медичним обслуговуванням громадян, початку опалювального сезону, земельних відносин, сплати податків та зборів тощо.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.

Корисні посилання