Голови органів місцевого самоврядування обговорили питання децентралізації

20.04.2018 14:17:58
Голови органів місцевого самоврядування обговорили питання децентралізації

20 квітня 2018 року у Великоолександрівській районній державній адміністрації під час планового засідання семінару-навчання сільських, селищних голів відбулася робоча зустріч з директором Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування Оксаною Силюковою.

Оксана Олександрівна поінформувала учасників наради про хід процесу децентралізації у державі в цілому та зупинилася безпосередньо на реалізації завдань адміністративно-територіальної реформи на Херсонщині. На конкретних прикладах вже сформованих ОТГ були продемонстровані перші результати добровільного об’єднання територіальних громад, надано практичні поради щодо подальшої роботи у зазначеному напрямку. Користуючись нагодою, сільські, селищні голови   мали можливість поставити запитання директорові центру та отримати вичерпні відповіді. Вже під час наради, окремі керівники домовилися про подальші робочі зустрічі, аби скористатися послугами фахівців центру щодо формування об’єднаних територіальних громад.

Також під час семінару – навчання розглядалося і ряд інших питань. Зокрема мова йшла про підготовку до оздоровчої кампанії (інформувала Олена Безкоровайна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації), про заходи щодо недопущення торгівлі харчовими продуктами у несанкціонованих місцях на території Великоолександрівського району, про реєстрацію суб’єктів господарювання, які займаються обігом, виробництвом, транспортуванням харчових продуктів (Ольга Рекіс, начальник Великоолександрівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області), про заходи щодо забезпечення та протидії масовим пожежам лісових насаджень та природних екологічних систем району у пожежо-небезпечний період 2018 року, про благоустрій населених пунктів району (Ольга Іосіфова, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації) та ін.

Корисні посилання