Горностаївці згадали героїзм визволителів від нацистів у день 75-ї річниці визволення селища

01.11.2018 13:24:02
Горностаївці згадали героїзм визволителів від нацистів у день 75-ї річниці визволення селища

Пам'ятний мітинг відбувся у селищі Горностаївка з нагоди визволення від нацистських загарбників. Саме цими днями вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату – 74-ту річницю визволення України від нацистських загарбників.
Звільнення частини населених пунктів Горностаївського району було розпочато ще далекого 1943 року від лівого берега Дніпра. Через територію району гнали противника бійці частин та з”єднань 5-ї ударної, 44-ї загальновійськової армій, 2-го гвардійського механізованого, 5-го гвардійського Донського козачого кавалерійського корпусів.
У чому зверненні до учасників мітингу перший заступник голови і райдержадміністрації Тетяна Ющенко сказала: " Через бої на території Нікопольського плацдарму, що тривали неподалік нашого району, звільнення Горностаївки розпочате 1 листопада 1943 року було повністю завершено лише на початку лютого 1944 року. Донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.


Низький уклін і глибока шана ветеранам і дітям війни, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщини. У цей пам’ятний святковий день прийміть щирі вітання з нагоди 75-ї річниці визволення селища Горностаївка від нацистських загарбників. Хай мир і спокій запанує на нашій славній неньці Україні!"
По завершенню пам'ятного мітингу горностаївці привітали переможців легкоатлетичного забігу серед учнівської молоді, який відбувся 31 жовтня цього року!
Районна державна адміністрація вітає всіх мешканців населених пунктів району із знаменною подією - 75-ю річницею визволення селища Горностаївка від нацистських загарбників!
 

Корисні посилання