Громада повинна підтримати свою книгозбірню та спільно розвиватися

30.09.2016 13:35:23
Громада повинна підтримати свою книгозбірню та спільно розвиватися

У комунальному закладі «Високопільська центральна районна бібліотека» відбулися громадські слухання на тему «Бібліотека і громада: орієнтири на майбутнє».

З метою вивчення громадської думки щодо тематики заходу попередньо проведено анкетне опитування «Якою має бути бібліотека Вашої громади». 99% опитаних твердно відповіли, що бібліотека на селі потрібна. Вона є ланцюжком єднання всіх громадян з суспільним життям громади. Громада і бібліотека є і будуть одним цілим.

В обговореннях прийняли участь активні читачі районної бібліотеки, бібліотекарі сільських закладів, депутати сільських, селищних рад, заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик. Директор комунального закладу «Високопільська центральна районна бібліотека» Наталя Тарабака представила  слайд-презентацію роботи  закладу та Високопільської громади, окреслила перспективи розвитку бібліотечної справи району. Сільські бібліотекарі закцентували увагу на актуальних питаннях розвитку бібліотечної мережі району та активного впливу книгозбірень на розвиток місцевих громад.

Підсумком   зібрання: «Якщо у населеному пункті немає бібліотеки, то там немає життя. Громада повинна підтримати свою книгозбірню та спільно розвиватися».

Корисні посилання