Громадяни з потребами у процедурі гемодіалізу отримають посвідчення на безкоштовний проїзд

04.04.2019 13:46:40
Громадяни з потребами у процедурі гемодіалізу отримають посвідчення на безкоштовний проїзд

Сьогодні, 4 квітня, з ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва під головуванням начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури ОДА Валерія Соценка відбулася нарада стосовно організації перевезень громадян області, які потребують проходження процедури гемодіалізу.

У нараді також взяли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я Галина Кучер, а також керівники підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Валерій Соценко поінформував, що управлінням транспортно-комунікаційної інфраструктури облдержадміністрації буде організовано виготовлення посвідчень узгодженого зразку для громадян, які потребують проходження процедури гемодіалізу, а Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації забезпечить видачу відповідних посвідчень для безкоштовних поїздок  цієї категорії громадян до медичних закладів на процедури.

«Посвідчення діятимуть виключно у дні проходження процедури гемодіалізу, про що буде зазначено у документі», - додав Валерій Соценко.

У поточному році для забезпечення потреб громадян у проходженні процедури гемодіалізу вже виділено 25 млн грн. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Галина Кучер зауважила, в нашій області налічується 60 осіб, які потребують пільгових перевезень.  

Присутні на нараді перевізники підтримали  ініціативу голови ОДА і пообіцяли провести з водіями  інформаційно-роз’яснювальну роботу.Корисні посилання