Херсонщина та Болгарія налагоджують співпрацю в туристичній сфері

03.07.2021 13:10:21
Херсонщина та Болгарія налагоджують співпрацю в туристичній сфері

Зараз на Херсонщині з робочим візитом перебувають Генеральний консул Республіки Болгарія в м.Одеса Свєтослав Іванов та завідуючий консульської служби, другий секретар Генконсульства Республіки Болгарія в м.Одеса Кіріл Апостолов. Зокрема, вони зустрілися з керівництвом області, аби обговорити кроки подальшої співпраці. 

Вітаючи дипломатів заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко зазначив, що інтереси України і Болгарії збігаються в багатьох галузях: захист прав людини, залучення інвестицій, розвиток туристичної сфери тощо.    

“Товарообіг між херсонськими виробниками та болгарськими партнерами щороку тільки збільшується. Попри складні карантинні часи, за підсумками січня – квітня 2021 року експорт херсонських товарів до регіонів Болгарії збільшився на 26,5%. Однак, цей показник може бути в рази більшим, адже Херсонщині є чим зацікавити болгарських партнерів”, - наголосив Микола Якименко. 

Пан Свєтослав Іванов розповів, що результативною для обох сторін може бути співпраця в туристичній сфері. Цього року планується проведення туристичного форуму, в якому візьмуть участь представники цієї сфери з Болгарії та України. 

“На форумі ви зможете презентувати нашим громадянам туристичний потенціал Херсонщини, а ми відкриватимемо Болгарію. Такий захід однозначно сприятиме обміну туристами між нашими країнами”, - переконаний Свєтослав Іванов.

Резюмуючи Микола Якименко підкреслив, що команда облдержадміністрації завжди відкрита до співпраці з іноземними партнерами, а також готова підтримувати всі проєкти, націлені на розвиток регіону. Корисні посилання