Херсонщина здобула ІІ місце у міжрегіональному проекті «ПрофіКемп»

12.06.2019 16:49:34
Херсонщина здобула ІІ місце у міжрегіональному проекті «ПрофіКемп»

Загалом у фінальному етапі міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп» змагалися 4 команди з Львівської, Рівненської, Закарпатської та Херсонської областей.

Тож, сьогодні, 12 червня у м. Скадовськ відбувся фінал змагань, де команди-фіналісти на сцені у театралізованій формі демонстрували презентаційні матеріали про туристичні перлини своїх областей.

Херсонщину представляла команда зі Скадовська, яка об’єднала талановиту молодь міста.

Привітав учасників проекту перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, наголосивши, що Херсонщина – унікальна територія для розвитку туризму, відпочинку та рекреації.

«Молодість – це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. Сучасні і освідченні, ви – сьогодення України та її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Тож вивчайте краєвиди, історію рідного краю, прославляйте наше героїчне минуле та сьогодення, любіть свій рідний край та нашу Україну», - наголосив Дмитро Бутрій.

Команди-фіналісти вражали талантом та артистизмом. Глядачі були у захваті від креативної презентації туристичних переваг кожного краю.

Після тривалих змагань у фінальному етапі Херсонщина здобула ІІ почесне місце, а головним переможцем стала команда зі Львівщини.

Зазначимо, що в конкурс входили чотири номінації: кращий туристичний маршрут, який представляла вся команда; індивідуальне змагання гідів-екскурсоводів; краща сувенірна продукція та змагання в найпотужнішій піар-кампанії. Кожна з областей отримала свою винагороду за перемогу.

Нагадаємо, профорієнтаційний проект розпочався у минулому році. Спочатку учні 7-9 класів досліджували свій рідний край, збирали цікаву інформацію, мандрували туристичними стежками регіону. Команди підготували презентації, де показали туристичну привабливість свого краю, його унікальні природні та культурно-історичні пам’ятки, віртуальні екскурсії туристичними маршрутами, рекламні кампанії свого маршрутного шляху.

Загалом проект впроваджується, щоб привернути увагу шкільної молоді до туризму, як одного з важливих чинників економічного та соціального розвитку як Херсонщини, так і України.

Його мета – формування відповідального ставлення молоді до вибору професії, розширення знань про світ професій та спеціальностей, ознайомлення з потребами місцевого та регіонального ринку праці.Корисні посилання