Херсонська молодь пройшлася "слідами великого комбінатора"

26.04.2013 23:45:00

25 квітня відбулася чергова зустріч у рамках роботи Молодіжної літературної кав’ярні «ЛітТерра», на цей раз – авантюрна.25 квітня відбулася чергова зустріч у рамках роботи Молодіжної літературної кав’ярні «ЛітТерра», на цей раз – авантюрна.

Нагадаємо, що один раз на місяць херсонська молодь збирається у вітальні бібліотеки ім.Лавреньова для того, щоб за чашкою кави поговорити про літературу, поезію, творчість і поділитися новинами культурного життя міста.

Остання зустріч «літтерранців» була присвячена книзі Іллі Ільфа та Євгена Петрова – «12 стільців». Цього року легендарному твору виповнилося 75 років. Одна назва цього роману викликає благоговійний трепет у справжніх поціновувачів сатири, гумору і просто якісної прози.

Молодь прибула на зустріч у тематичних вбраннях – дівчата в сукнях, прикрашених знаменитим «мексиканським тушканов», хлопці – в образі великого комбінатора.

Програма вечора була насичена всілякими пригодами навколо книги. На початку зустрічі гості кав’ярні взяли участь у квесті «Слідами комбінатора». На фініші всіх очікував музичний сюрприз – улюблені мелодії з фільму «12 стільців» у виконанні дуету «Дежавю».

У конкурсі на «Кращу Еллочку» дівчатам довелося використовувати весь нечисленний словниковий запас знаменитої героїні, щоб виконати завдання. У сучасній постановці Остап запропонував героїні ситечко взамін на номер телефончика, а не на стільці. «Кращий Бендер» підкорив присутніх цитатами з улюбленої книги.


Херсонський художник Олександр Тепляков провів благодійний аукціон, на якому були виставлені лоти, безпосередньо пов’язані з темою вечора. Так, одному з гостей пощастило стати володарем легендарного ситечка, яке колись «було модно у кращих будинках Філадельфії».

У постійній рубриці «Книга до кави» Галина Таворська розповіла цікаві факти з історії гумористичної літератури.

Корисні посилання