Звіт про роботу із запитами на інформацію в апараті Херсонської обласної державної адміністрації за III квартал 2016 року

04.10.2016 14:10:25

ЗВІТ про роботу із запитами на інформацію в Херсонській обласній державній  адміністрації за ІІІ квартал 2016 року

Протягом липня – вересня 2016 року до обласної державної адміністрації надійшло 63 запити  на  публічну інформацію. З  цієї кількості  за формою  надходження отримано:

  • поштою – 16 запитів;
  • електронною поштою – 39 запитів;
  • особисто – 7 запитів;
  • факсом – 1 запит.

За категоріями запитувачів 25 запитів надійшли від юридичних осіб,   27– від фізичних осіб, 7 – від громадських об’єднань, від представників ЗМІ – 4.

Більшу частину запитувачів цікавила інформація про: проекти, програми забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом в області та  програми соціального, економічного та культурного  розвитку області;  виконання місцевого бюджету; підприємства, які здійснюють постачання природного та скрапленого газу для потреб споживачів області; структуру апарату облдержадміністрації, штатну чисельність працівників та перелік помічників, радників голови облдержадміністрації а також надання копій розпоряджень голови обласної державної адміністрації.

Отримані обласною державною адміністрацією протягом ІІІ кварталу 2016 року 58 запитів розглянуто у встановлені чинним законодавством строки.  На 1 запит надано відповідь з порушенням 5-денного терміну.

З метою недопущення в подальшому таких випадків спеціалістами відділу діловодства і доступу до публічної інформації управління з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату  обласної державної адміністрації надано консультації та роз’яснення відповідальним працівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації й інших установ.

Обласною державною адміністрацією на підставі пункту 4 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» використано  законодавчо закріплене  право на продовження строку  розгляду    1 запиту до 20 робочих днів.

Станом на 03 жовтня 2016 року 3 запити  знаходяться на опрацюванні відповідно до вимог вказаного Закону.

Серед загальної кількості запитів 59 було розглянуто в межах повноважень структурними підрозділами обласної державної адміністрації та її апарату,  4 запити надіслано за належністю відповідним розпорядникам інформації.

Корисні посилання