Ім’я героя АТО присвоєно Дар'ївській загальноосвітній школі Білозерського району

23.03.2015 11:55:17

20 березня 2015 року на засідання сесії Білозерської районної ради депутатами було одноголосно підтримано рішення про присвоєння Дар’ївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Андрія Шульги в якій навчався загиблий герой АТО.

Андрій Шульга народився 22 липня 1993 року у м.Херсоні в родині простих робітників. Ріс життєрадісним хлопчиком. В 2005 році переїхав з сім’єю до с.Дар’ївка, де навчався у місцевій школі.

Захоплювався спортом, брав участь в районних та обласних спортивних змаганнях. Займався в спортивних секціях айкідо, тайського боксу та отримав білий пояс. Був дружелюбним, позитивним хлопцем, душею компанії, сенсом життя всієї родини, її опорою.

В жовтні 2012 року Андрія призвали до лав Збройних Сил України – Миколаївської 79 аеромобільної бригади.

З перших днів російської агресії був на передовій, на кордоні з Кримом. Потім бригаду перевели на Схід. Захищаючи кордон України підрозділи 79 бригади потрапили в оточення, де вони знаходились тривалий час без їжі та боєприпасів. Командуванням було прийнято рішення знайти вихід із замінованої зони оточення. До загону розвідки пошуку виходу Андрій визвався добровольцем. При виконанні бойового завдання 30 липня 2014 року біля с.Маринівка Донецької області загинув героєм, врятувавши життя своїх бойових товаришів. Йому був всього 21 рік.

Указом Президента України від 08 вересня 2014 року №708/2014 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Андрія Шульгу нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Андрій завжди буде в наших серцях та пам’яті, він завжди буде прикладом для наслідування для всіх хто його знав і хто почув про нього після його подвигу. Саме такі патріоти творять сьогодні історію України. Вічна йому пам’ять!

Корисні посилання