Жителям Білозерського району «мобільний консультативний пункт» надав 889 індивідуальних послуг

16.08.2013 23:23:00

В ході здійснення соціальної роботи в Білозерському районі надано 889 індивідуальних послуг, якими охоплено 257 осіб

В ході здійснення соціальної роботи в Білозерському районі надано 889 індивідуальних послуг, якими охоплено 257 осіб. Сім’ям, які перебувають під соціальним супроводом надано 362 індивідуальні консультації. 
З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» спеціалістами Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на поточному тижні охоплено 60 сімей. В рамках роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи» здійснені виїзди до с.Нова Тягинка, с.Понятівка, с.Першотравневе, с.Іванівка, с.Загорянівка, с.Новодмитрівка, с.Знам’янка та с.Велетенське, охоплено 32 сім’ї.
Протягом тижня до Білозерського РЦСССДМ звернулася 1 особа, яка засуджена до покарання без позбавлення волі, надано 3 консультацій та відвідано 1 прийомну родину, в ході здійснення соціального супроводу надано 2 консультації. Спеціалістами Центру та фахівцями із соціальної роботи проведено 4 лекції на теми: «Орієнтація на здоровий спосіб життя», «Планування сімейного бюджету» та «Пропаганда здорового способу життя», «Я та інші», охоплено  44 особи.
На базі Східненського будинку культури проведений майстер–клас з виготовлення поробок, якими охоплено 15 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. На базі Білозерського районного центру зайнятості проведено 2 семінари на теми: «Удосконалення методів пошуку роботи» та «Особливості зайнятості молоді», охоплено 14 осіб.

Корисні посилання