Юрій Гусєв поспілкувався з жителями райцентру

08.08.2019 13:58:31
Юрій Гусєв поспілкувався з жителями райцентру

Сьогодні, у рамках робочого візиту голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв провів зустріч з жителями смт Новотроїцьке. Розпочинаючи захід, Юрій Веніамінович коротко поінформував присутніх про свою діяльність та запропонував мешканцям райцентру перейти до запитань.

Звертаючись до голови облдержадміністрації громадськість цікавили відповіді на питання щодо можливого зниження вартості електричної енергії для зовнішнього освітлення вулиць, ремонту доріг, підвищення мінімальних пенсій, роботи місцевих енергопостачальних компаній, земельних відносин, тощо.

Окремо новотройчани зупинилися на питаннях проведення адміністративно-територіальної реформи. Так, зокрема було наголошено на необхідності створення при обласній державній адміністрації робочого органу, на засіданнях якого представники районної влади мали змогу в процесі дискусії висловити свої «за» та «проти» щодо необхідності залишення того чи іншого району. А вже за підсумками результатів його роботи надати до Мінрегіону пропозиції щодо бачення адміністративно-територіального поділу області.

За результатами зустрічі Юрій Гусєв дав ряд відповідних доручень своїм помічникам та профільним структурним підрозділам облдержадміністрації.

Корисні посилання