Каховські рятувальники провели лекцію з пожежної безпеки з колективом райдержадміністрації

17.12.2019 11:18:33
Каховські рятувальники провели лекцію з пожежної безпеки з колективом райдержадміністрації

17 грудня каховські рятувальники провели лекцію із трудовим колективом райдержадміністрації. Вони розповіли працівникам про основний принцип запобігання виникнення пожежі, який базується на так званому «трикутнику горіння», що складається з горючого матеріалу, окисника і джерела запалювання. Отже основний принцип полягає у розділені цих компонентів, точніше джерела запалювання і горючого матеріалу.

Обговорили і алгоритм поведінки у випадку якщо пожежа все-таки сталася. Порядок дій такий: викликати рятувальників; сповістити всіх оточуючих про пожежу; якщо впевнені у власних силах можете спробувати загасити пожежу за допомогою вогнегасника або інших підручних засобів; якщо не впевнені – евакуюйтесь з приміщення та заберіть за собою усіх кого зустрінете; зустріньте рятувальників та вкажіть, де саме горить та де є джерела водопостачання; надайте будь-яку іншу інформацію, що рятувальники у вас запитають.

Для того, аби евакуація пройшла успішно порекомендували відпрацювати цей захід як на місці роботи, так і вдома з сім’єю. Особливо провести роботу з власними дітьми.

Корисні посилання