Кількість гуртків еколого-натуралістичного спрямування у Скадовському районі збільшилась на 11%

28.11.2013 17:29:00

22 листопада 2013 року відбувся перший показ арт-студії “Еко-драйв”, який став своєрідним підсумком роботи гуртків еколого-натуралістичного спрямування, кількість яких у порівнянні з минулим роком збільшилась на 11%

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “Діти – майбутнє України” за ініціативи Центру дитячої та юнацької творчості в районі започатковано діяльність арт-студії “Еко-драйв”, спрямованої на популяризацію та підтримання в суспільстві екологічно безпечних норм життя. Перший показ відбувся 22 листопада 2013 року та став своєрідним підсумком роботи гуртків еколого-натуралістичного спрямування, кількість яких у порівнянні з минулим роком збільшилась на 11%.
Цього року арт-показ набрав популярності серед учнівських екологічних команд, які представили 18 загальноосвітніх та позашкільних закладів району. Загалом діяльність арт-студії охопила більше 150 учнів, що проявили максимум креативу та фантазії. Берегти природу юнаки та дівчата закликали за допомогою оригінальних модних колекцій, а також театральних постановок і пісень.
“Подібні заходи дозволяють залучати до участі в гуртках еколого-натуралістичного та художньо-естетичного напрямків більше учнівської молоді, виховуючи шанобливе ставлення до природи”, – сказав заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний, відкриваючи захід.
Підсумком заходу стало нагородження переможців дипломами та подарунками і співпраця з Всеукраїнською дитячою спілкою “Екологічна варта”. У номінації “Екологічний театр” отримала  І місце Скадовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, у номінації “Екологічна мода” І місце – Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, які матимуть можливість  представляти район у фінальному заході Всеукраїнського конкурсу в місті Київ.

Корисні посилання