Команда Скадовської РДА стала володарем золотих медалей з міні-футболу

12.06.2013 16:15:00

Переможцем з міні-футболу та володарем золотих медалей у XIV літній спартакіаді ФСТ «Спартак» стала команда Скадовської райдержадміністрації, срібло дісталося команді «Корсар», бронзові призери – команда смт Лазурне

Переможцем з міні-футболу та володарем золотих медалей у XIV літній спартакіаді ФСТ «Спартак» стала команда Скадовської райдержадміністрації, срібло дісталося команді «Корсар», бронзові призери – команда смт Лазурне. У командному заліку, враховуючи більшу кількість призових місць, перше місце посіла команда смт Лазурне, друге місце у команди районної державної адміністрації, третє місце – команда відділу культури.
XIV літня спартакіада ФСТ «Спартак» проходила у м. Скадовськ. У змаганнях взяли участь трудові колективи райдержадміністрації, газового господарства, центральної районної лікарні, відділу культури і туризму, підприємства «Корсар», смт Лазурне. Нагадаємо, що 31 травня відбулись змагання з волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту та дартсу. 
А 7 червня проводились змагання з міні-футболу, шашок, шахів та кульової стрільби. Перше місце у шахах зайняли Яремкевич Дмитро команди відділу культури та туризму та Майко Аліна команди районної державної адміністрації. У змаганнях з шашок кращими стали Лазарєв Андрій смт Лазурне та Майко Аліна команди районної державної адміністрації. У кульовій стрільбі золоті медалі отримали Ординський Олександр команди відділу культури та туризму та Дударь Марина команди центральної районної лікарні.

Корисні посилання