Містечко професій – Освіторія

10.10.2019 11:07:12
Містечко професій – Освіторія

Саме під такою назвою 09 жовтня 2019 року на площі перед Новотроїцьким центром культури та дозвілля відбувся профорієнтаційний захід для шкільної молоді, організатором якого виступили районна філія Херсонського обласного центру зайнятості спільно з центром обслуговування закладів та установ освіти. Цього року його учасниками стали 5 вишів та 9 професійно-технічних закладів і коледжів, роботодавці,  а гостями близько 300 учнів – старшокласників закладів загальної середньої освіти району та їх батьки.

Під час відкриття до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська, голова районної ради Юрій Коцегубов, директор районної філії центру зайнятості Ірина Збаровська. У своїх виступах вони відмітили, що даний захід є прекрасною нагодою для молоді обрати свою майбутню професію та побільше дізнатися про навчальні заклади, в яких вони можуть її отримати.

У програмі Освіторії відбулася творча презентація всіх навчальних закладів, під час якої студенти і викладачі розповідали про свою Альма-матер, демонстрували продукцію вироблену власними руками та показували номери художньої самодіяльності.

Також, працівники районної філії центру зайнятості провели для всіх бажаючих профдіагностичне  тестування, яке допомогло виявити професійні схильності та інтереси учнів.

 

Корисні посилання