Медичних працівників Каховщини привітали із професійним святом

16.06.2017 11:50:01

18 червня вся Україна  співає оду поваги та вдячності людям найважливішої професії для кожного з нас! На Каховщині це значний колектив районного центру первинної медико-санітарної допомоги та Центральної районної лікарні високопрофесійних, відданих справі лікарів, фельдшерів, медичних сестер та працівників медичних установ.

За доброю традицією кожного року представники медичної сфери Каховщини збираються аби відзначити своє професійне свято та прийняти поздоровлення. Ось і сьогодні на передодні свята - Дня медичного працівника - в затишній залі районного будинку культури лунали найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Тут зібрався дружній колектив районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

З найщирішими вітаннями до своїх колег та ветеранів звернувся заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Ігор Супрун, передавши вітання від керівника медустанови Олександра Антоненка, висловивши слова подяки трудовому колективу за згуртованість у досягненні поставлених цілей та оголосив кращим медичним працівникам установи за плідну роботу на ниві надання медичної допомоги та вагомі досягнення в професійній діяльності Подяки Департаменту охорони здоров’я обласної держаної адміністрації фельдшеру амбулаторії ЗПСМ Аброскіну І.І, .лікарю загальної практики Супрун В.В.,старшій медичній сестрі Подопригорі О.О. Приємною миттю стало вручення диплому на право одержання обласної стипендії на поточний рік медичній сестрі денного стаціонару Ратушній Тетяні Василівні.

Привітали Каховських медиків і представники районної влади голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична.

У вітальних промовах прозвучали слова щирої вдячності та поваги за професіоналізм, самовідданість та щоденну наполегливу, нелегку працю. Голова районної державної адміністрації Валерій Миколайович запевнив медичних працівників у всілякій підтримці з боку районної влади направленій на фінансову, кадрову та матеріально-технічну забезпеченість установи у процесі реформування медичної галузі.

Очільники району виконали почесну місію, відзначивши кращих працівників медичної галузі грамотами.

Зокрема за багаторічну сумлінну  працю,  високий професіоналізм,  особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я району та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесною грамотою нагороджено працівників районного Центру Супруна Ігоря Володимировича - заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення та Срібну Олену Вікторівну - завідувача фельдшерсько-акушерського пункту с.Костогризово.

Каховських медиків привітав й представник Херсонської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств вручивши нагороди.

Винуватці урочистостей виходили на сцену під дружні оплески й гучні овації, що якнайкраще передавало настрій товариськості і взаємоповаги, що здавна склався у колективі.

Не залишилися поза увагою й ті, хто мають почесні звання ветеранів праці медичної сфери, та без перебільшення все своє життя віддали служінню професії і сьогодні демонструють молодому поколінню приклад великого професіоналізму та відповідального ставлення до роботи. Окрім привітань їм були вручені пам’ятні подарунки.

Святковості заходу надавали пісенні та хореографічні дарунки від районних творчих колективів.

Медики центральної районної лікарні також урочисто відзначили своє професійне свято. Розділити радість свята та відзначити кращих працівників закладу завітали й керівники району.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у справу охорони здоров’я населення району та з нагоди Дня медичного грамотами відзначено медичну сестру наркологічного диспансерного відділення Бабенко Ольгу Володимирівну, лікаря отоларинголога офтольмологічно -отоларингологічного відділення Півень Тетяну Валеріївну та медичну сестру відділення Зюзь Ніну Миколаївну, старшу медичну сестру фізіотерапевтичного відділення Клименко Світлану Володимирівну, завідувача хірургічним  відділенням Романенка Валерія Петровича.

Шановні працівники закладів охорони здоров’я прийміть щирі вітання з нагоди професійного світа та побажання мужності та впевненості, невтомної енергії, професійних злетів, міцного здоров’я, миру та злагоди.

Корисні посилання