Мешканці Херсонщини стали власниками житла нового будинку у Таврійському мікрорайоні

28.04.2016 12:40:15
Мешканці Херсонщини стали власниками житла нового будинку у Таврійському мікрорайоні

Сьогодні, 28 квітня, відбулась церемонія введення в експлуатацію 9-поверхового 126-квартирного житлового будинку №69 у 4-А Таврійському мікрорайоні міста Херсон (пр. 200- річчя Херсона).

Житловий будинок включений до Переліку об’єктів, які фінансуються за участі кредитних ресурсів та коштів у рамках програм молодіжного житлового кредитування.

78 родин та одиноких молодих громадян, які отримали кредити та  державну підтримку у рамках державних та відповідних місцевих житлових програм на будівництво (придбання) житла, у цьому  житловому будинку одержали сертифікати власників та ключі від нових квартир. Серед них – родина загиблого в АТО Влада Ковальова, 3 багатодітні родини.

IMG_7298

Вручив сертифікати новим власникам квартир голова обласної ради Андрій Путілов:

«Найважливіше у житті кожної людини – народження дітей і отримання власного житла. Цей дім є початком забудови нового сучасного міста Херсона, щоб мешканці області почувалися себе затишно в рідному краї і прагнули покращувати наше сьогодення саме вдома».

IMG_7378

Під час заходу було відзначено, що за останні 8 років це перша здача житлового будинку в експлуатацію у повній комплектації. Слід зазначити, що така позитивна робота Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» стала можливою завдяки підтримці обласної влади та міській раді.

IMG_7397

Не оминули увагою і безпосередніх виконавців будівельних робіт – колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Праймконтракт».

Так, за зразкове виконання покладених обов’язків, високі трудові досягнення, професійні здобутки з реалізації державних і відповідних місцевих житлових програм та з нагоди завершення будівництва і введення в експлуатацію житлового будинку №69 у 4-А Таврійському мікрорайоні міста Херсон, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 квітня 2016 року №253-ос, відзнаки отримали працівники компанії.

IMG_7386

Почесною грамотою голови ОДА нагородили директора товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Праймконтракт» Людмилу Щербак, а інженера-будівельника виробничо-технічного відділу Віталія Гапонова, головного бухгалтера Олену Курсанову та муляра 5-го розряду Леоніда Мостового відзначили Подяками голови облдержадміністрації.

IMG_7349

Присутня на врученні перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова зазначила:

«Будівництво нового житла означає ефективну роботу економіки і Херсонщина розвивається як європейський регіон. Я бажаю усім мешканцям затишку в нових оселях і нехай кожен тільки примножує добро і мир на нашій рідній землі».

IMG_7424

Власниця нової однокімнатної квартири Вікторія Вагнер, дружина загиблого у зоні АТО Влада Ковальова, відмітила, що дана програма отримання житла дійсно ефективна й доступна абсолютно кожному мешканцю області, адже житлова проблема досить поширена, особливо серед молоді.

IMG_7393

Гостей заходу та власників нових квартир привітав виступами творчий колектив Херсонського училища культури, після чого всі попрямували дивитися нові оселі.

Корисні посилання