Місячник пожежної безпеки у житлі

23.11.2016 16:19:07
Місячник пожежної безпеки у житлі

Сьогодні 22 листопада 2016 року, в рамках програми «Місячник пожежної безпеки у житлі» була відпрацьована Малокаховська сільська рада.

Фахівці Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області спільно з представниками: головного управління ДСНС м. Херсону, управління соціального захисту населення, сектору житлово – комунального господарства та надзвичайних ситуацій Каховської районної державної адміністрації, в присутності працівників засобів масової інформації області, провели бесіди з населенням та громадськістю с. Малокаховка.

Представники комісії завітали до дитячого садка, показали малечі техніку та обладнання пожежного автомобіля, розповіли як працювати з пожежним стволом на пожежі. По дорозі до загальноосвітньої школи, проводились інструктажі з жителями села на теми: «Правила експлуатації електромережі», «Правила пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення», «Дії населення у разі виникнення пожежі». На дані теми розповсюджено листівки.

Начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України, в доступній формі проінформував підростаюче покоління  про роботу служби спасіння під час ліквідації надзвичайних ситуацій та провів агітаційну роботу серед старшокласників щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС Украіни.

Корисні посилання