На Білозерщині розглянули питання впровадження Міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

25.04.2013 18:00:00

На зустрічі керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Білозерського району були розглянуті питання про Міжнародну ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд»

На зустрічі керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Білозерського району були розглянуті питання про Міжнародну ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» та про ключові завдання, що стоять перед владою та громадою району по впровадженню даної ініціативи на місцях. Також учасникам зібрання було презентовано Концепцію реформування системи управління Україною та Концепцію утворення регіонального центру надання адміністративних послуг на Херсонщині. 
Пропозиції від органів влади та громадськості щодо впровадження Міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» та щодо презентованих Концепцій регіональний координатор чекає за електронною адресою schoolrg@ukr.net.
Нагадаємо, що 24 квітня 2013 року в Білозерській районній державній адміністрації відбулась зустріч керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району з Ларисою Щепьоткіною – регіональним координатором громадського «Партнерства Відкритий Уряд» у Херсонській області.
Довідка
Партнерство «Відкритий уряд» (анг. Open Government Partnership) – це багатостороння ініціатива, офіційно запроваджена 20 вересня 2011 року. Її пріоритетами є: забезпечення виконання урядами конкретних зобов’язань щодо сприяння прозорості державного управління; залучення громадян до участі в процесах державного управління; боротьба з корупцією; використання нових технологій для покращення державного управління.
В рамках ініціативи понад 70 країн світу, включно з Україною, підготували свої національні плани дій, розроблені за участі представників громадянського суспільства. В Україні ініціативу «Відкритий Уряд» розвиває Громадське Партнерство на підтримку впровадження ініціативи. До нього входять 47 недержавних організацій та 13 індивідуальних членів. Функцію Секретаріату Партнерства виконує Transparency International Україна.

Корисні посилання