На Херсонщині буде посилено обмежувальні заходи проти COVID-19

26.03.2021 13:02:44
На Херсонщині буде посилено обмежувальні заходи проти COVID-19

На Херсонщині буде запроваджено обмежувальні заходи, аби не допустити в області спалаху коронавірусу та віднесення її до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Це питання сьогодні обговорили члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Козирем.

Наразі показник захворюваності в області становить 136 випадків на 100 тисяч населення. За останню добу виявлено 176 нових лабораторно підтверджених випадків  захворювання на COVID-19.

Начальник регіонального Штабу з ліквідації наслідків НС Юрій Ромаскевич повідомив: «Зростає рівень захворюваності та госпіталізації жителів Херсонщини. Ситуація в деяких районах області загрозлива. Особливо там, де фіксується понад 300 випадків захворювання на 100 тисяч населення».

Рішення комісії спрямовані на обмеження скупчення людей у навчальних та позашкільних закладах, на виробництві.

Очільник області Сергій Козир наголосив на важливості контролю місцевої влади за дотриманням карантинних заходів.

«Керівникам на місцях необхідно перевірити стан забезпеченості медичних закладів до прийому хворих на COVID-19. Ми повинні бути готовими реагувати оперативно та якісно, і зберегти життя і здоров’я наших громадян», - зазначив Сергій Козир.Корисні посилання