На Херсонщині стартував I Балтійсько-Чорноморський економічний форум

14.06.2013 20:43:00

Голова Херсонської обласної державної адміністрації взяв участь у I Балтійсько-Чорноморському економічному форумі, який розпочався сьогодні в смт Лазурне Садовського району

З метою встановлення економічних коопераційних зв’язків підприємств Херсонської області з партнерами країн Балтійського та Чорноморського басейну сьогодні в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області стартував I Балтійсько-Чорноморський економічний форум, який триватиме 2 дні.
Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, голова обласної ради Віктор Пелих, Генеральний консул Грузії в Одесі Теймураз Нішніанідзе, перший секретар Генерального Консульства Словацької Республіки в Ужгороді Олександр Шкурла, Почесний консул Литви в Україні, президент Групи компаній «Содружество» Віктор Попов, перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Ярослав Жаліло, Консул Російської Федерації в м.Одеса Андрій Аксьонов, а також керівники підприємств, організацій, закладів – регіональних партнерів Херсонської області з різних областей України та закордону.
У рамках Форуму учасники матимуть змогу взяти участь у засіданнях за секціями: «Енергоефективність: альтернативні технології», «Індустрія здоров’я – кластерний підхід. Рекреаційно-туристичний бізнес – світові стандарти», «Інновації в агропромисловому комплексі. Перспективи розвитку промисловості, створення індустріальних парків. Кадрове забезпечення», «Розвиток логістичних мереж», «Фінансові інструменти реалізації проектів розвитку».

Корисні посилання