На контролі херсонських аудиторів– звернення громадян

08.10.2020 13:15:51
На контролі херсонських аудиторів– звернення громадян

    Протягом січня-вересня 2020 року до Управління звернулось 46 громадян з 43 зверненнями, з яких від громадян поштою надійшло 22 звернення, через органи влади -19, від громадян на особистому прийомі - 2.

    Люди зверталися з питань діяльності місцевих органів виконавчої влади (17), підприємств та установ (15), трудового законодавства і оплати праці (7), сфери аграрної політики та земельних відносин (1) та з інших питань (2).

      Всі звернення розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. Громадянам своєчасно надані обґрунтовані відповіді. За результатами  розглянутих звернень, на 24 з них, надано обґрунтовані роз’яснення, 6 звернень направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з повідомленням автора, 9 звернень вирішено позитивно, 4 - залишаються на стадії розгляду.

    Через засоби масової інформації громадян поінформовано 115 разів про функціонування «телефону довіри» Управління (0552)-26-36-28.

     Крім того, з метою забезпечення відкритості та прозорості у діяльності Управління для надання відповідей на запитання громадян проведено 46 прямих телефонних ліній у звітному періоді. Відповідні анонси розміщено на веб-сайтах.

    Заради підвищення ефективності зворотного зв’язку громадяни можуть, по суті, інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надсилати інформацію цілодобово на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua.

 

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областіКорисні посилання