На основі Агенції регіонального розвитку Херсонщини створено Офіс євроінтеграції

21.11.2019 13:52:43
На основі Агенції регіонального розвитку Херсонщини створено Офіс євроінтеграції

Рішення про перейменування установи ухвалила Наглядова рада «Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» в Херсонській області на чолі з радником голови облдержадміністрації Андрієм Богдановичем.

20 листопада Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби, Міністра розвитку громад та території України Альони Бабак та голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва про реалізацію пілотного проекту саме на Херсонщині.

Функція цих офісів – донесення до людей з регіонів, що євроінтеграція – це не абстракція, а конкретні речі для розширення можливостей всіх жителів України.

Андрій Богданович зауважив, що на Херсонщині Агенція займатиметься сприянням та організацією розвитку області, місцевого економічного розвитку окремих її територій, а крім того, формуванням позитивного іміджу та євроінтеграції регіону.

Крім того, члени Наглядової ради затвердили й положення «Про проведення конкурсу на посаду Директора агенції». Вже найближчим часом усі охочі зможуть долучитися до формування розвинутої Херсонщини та подати документи на конкурс, однією з обов'язкових вимог на якому буде проходження перевірки на поліграфі. Наразі виконує обов’язки директора Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області Кирило Сергєєв.

Під час засідання затверджено й положення «Про Раду донорів установи».


 Корисні посилання