На порядку денному колегії – фінансове питання

26.07.2018 07:17:23
На порядку денному колегії – фінансове питання

Сьогодні в кабінеті голови райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії за участі її членів та представників місцевої преси. На початку засідання голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков представив присутнім нового члена колегії, ним став новопризначений керівник відділу поліції Войчек Олексій, який в свою чергу висловив сподівання на плідну співпрацю з представниками районної влади.

Порядком денним засідання передбачалося розгляд 4 питань та однієї інформації. Колегіально було прийнято рішення питання про роботу по виконанню в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, роботу зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни за підсумками І півріччя 2018 року, про стан реалізації Комплексної програми з організації роботи громадських формувань з надання допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та боротьбі зі злочинністю в Каховському районі на 2016-2020 роки, про роботу медичних закладів району по запобіганню захворювання на туберкульоз та інформацію про стан виконання програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2014- 2020 роки розглянути протокольно.

Начальник фінансового управління Ірина Єремейчук на розгляд колегії для схвалення запропонувала проект змін до показників районного бюджету на 2018 рік, які викликані необхідністю збільшення обсягу районного бюджету за рахунок додаткових фінансових ресурсів та зміні цільового призначення виділених раніше коштів.

В проекті передбачається збільшення дохідної частини загального фонду районного бюджету на 5 265,4 тис.грн. у зв’язку з передачею додаткових трансфертів з державного та з інших місцевих бюджетівів, а саме: медична субвенція з державного бюджету та з бюджетів ОТГ району.

Завдяки прийнятому рішенню збільшено обсяг додаткового фінансування Центру первинної медико-санітарної допомоги, віддлу освіти на загальноосвітні школи та позашкільну освіту, центр надання соціальних послуг, передбачено додаткові кошти на фінансування програм соціального захисту та утримання підрозділу в с. Семенівка Роздольненською ОТГ,

Також доповідачем запропоновано до розподілу, кошти від перевиконання плану по залученню податків і зборів до загального фонду районного бюджету. Та вносено зміни до планових показників по доходам загального фонду районного бюджету, потреба в яких виникла в ході виконання бюджету.

Ірина Сергіївна поінформувала про те, що за підсумками виконання районного бюджету за минулий рік на рахунках загального фонду районного бюджету залишились невикористаними кошти, які були передані з бюджету Зеленопідської сільської ради, запропонувала розподіл додаткових фінансових ресурсів районного бюджету, яким передбачено запезпечення участі збірних команд ДЮСШ «Колос» у Всеукраїнських фінальних змаганнях Першості ГО «Колос» та Чемпіонаті України з футболу серед команд дівчат, придбання автомобіля, кондиціонеру для районної ради, придбання меблів та обладнання в шкільну їдальню Ч.Прекопської ЗОШ., збільшення фінансування заходів районної програми розвитку фізичної культури та спорту, для забезпечення участі команди представників ОМС району в обласній спартакіаді та придбання металевої огорожі для входу в приміщення районного будинку культури, яке орендує районний позашкільний заклад.

В результаті обговорення колегіально прийнято рішення схвалити проект змін до показників районного бюджету на поточний рік та підготувати і подати відповідні матеріали районній раді для подальшого розгляду та затвердження на сесії, що відбудеться 26 червня.

Корисні посилання