На Скадовщині обговорили впровадження інтегрованої моделі управління надання медико-соціальних послуг

03.12.2013 18:41:00

У листопаді 2013 року в конференц-залі Скадовської центральної районної лікарні відбулося засідання за «круглим столом» щодо впровадження інтегрованої моделі управління надання медико-соціальних послуг населенню

У листопаді 2013 року в конференц-залі Скадовської центральної районної лікарні відбулося засідання за «круглим столом» щодо впровадження інтегрованої моделі управління надання медико-соціальних послуг населенню в Скадовському районі в рамках реалізації проекту «Територія здоров’я» та в контексті виконання соціальних ініціатив Президента України з метою покращення якості медичних послуг населенню. Засідання проходило під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Кулюка.
Головний лікар Скадовської центральної лікарні презентував напрацювання районної лікарні щодо впровадження інтегрованої моделі надання медико-соціальних та адміністративних послуг на основі персоніфікованого обліку пацієнтів на засадах міжсекторальної взаємодії. Голова комітету підтримки економічних реформ виступив з інформацією про екологічну складову проекту, приділивши особливу увагу взаємозв’язку екологічних служб з медичними. Він зазначив, що на теперішній час вплив навколишнього середовища прямо пов’язаний зі здоров’ям людини, тому навіть найкраще лікування може бути безсилим.
Найбільшу увагу директор Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді приділив взаємодії усіх соціальних служб. Він сказав, що збільшення кількості людей похилого віку, велика кількість соціально незахищених верств населення потребує комплексного підходу до вирішення проблем соціального захисту. Всі виступи учасників за «круглим столом» супроводжувались обговоренням важливих питань міжсекторальної взаємодії різних структурних підрозділів районного рівня направлених на забезпечення якісних умов життя населення Скадовського району.
Підводячи підсумки заходу в рамках реалізації проекту «Територія здоров’я», перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Кулюк відзначив іноваційність інтегрованої моделі управління та акцентував увагу на необхідності впровадження сучасних технологій задля покращення якості надання медико-соціальних послуг мешканцям району. Він також наголосив: “Необхідно співпрацювати соціальним службам, закладам освіти, охорони здоров’я та іншим структурним підрозділам району при впровадженні інтегрованої моделі управління”.

Корисні посилання