На Скадовщині обговорювали стабілізацію та розвиток тваринництва в сільгосппідприємствах

27.06.2013 18:57:00

У Скадовському районі на засіданні колегії було розглянуто питання про роботу управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації щодо стабілізації та подальшого розвитку галузі тваринництва в сільгосппідприємствах та господарствах населення району

26 червня 2013 року на території Антонівської сільської ради відбулось чергове виїзне засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації Єгор Устинов. На засіданні колегії було розглянуто актуальні питання, що потребують нагального вирішення, а саме: про роботу управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації щодо стабілізації та подальшого розвитку галузі тваринництва в сільгосппідприємствах та господарствах населення району; про соціальний захист одиноких і одиноко проживаючих громадян похилого віку та інвалідів; про надання місцевими підрозділами територіальних органів виконавчої влади практичної допомоги органам місцевого самоврядування району у вирішенні нагальних питань розвитку територіальних громад. 
Крім того, було розглянуто питання про хід реалізації Комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності в районі на 2011-2015 роки та про стан виконання реалізації на регіональному рівні реформ у пріоритетних сферах життєдіяльності держави та вирішення практичних питань впровадження ініційованих Президентом України реформ. 
Перед пленарною частиною засідання її учасники були запрошені до державного підприємства «Дослідне господарства Інститут рису НААНУ», де мали змогу оглянути літні вигули великої рогатої худоби та молочний блок підприємства. Також присутні оглянули поля даного підприємства з урожаєм соняшника, ячменя, люцерни та сої. У с. Антонівка гості завітали та ознайомилися з роботою Антонівського сільського будинку культури. Ними було оглянуто виставку декоративно-прикладного мистецтва та спортивний зал будинку культури. 
Відкриваючи пленарну частину засідання колегії, яке проходило в адмінбудівлі державного підприємства «Дослідне господарства Інститут рису НААНУ», Єгор Устинов відзначив Подяками голови районної державної адміністрації за активну участь у підготовці до ІІІ Міжнародного туристичного форуму «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» щодо благоустрою і підтримки громадського порядку на території району колективи виконавчого комітету Володимирівської сільської ради.
Продовжуючи засідання колегії, голова району зазначив: «2013 рік має стати у районі роком конкретних справ. А для цього потрібно впроваджувати нові стандарти та технології роботи. Одне з насущних питань для району – покращення стану розвитку галузі тваринництва в сільгосппідприємствах та господарствах населення району. Особливу увагу ми повинні приділити виявленню внутрішніх резервів для вирішення важливих проблем кожного населеного пункту. Про ці питання слід не замовчувати, а шукати шляхи для їх вирішення, зокрема, і на засіданнях колегії районної державної адміністрації».
За результатами роботи колегії були прийняті конструктивні рішення для посилення роботи з метою підвищення показників соціально-економічного розвитку району та надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб. У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ і організацій, міський, селищний та сільські голови.

Корисні посилання