На відпочинок до моря

04.06.2018 13:23:33
На відпочинок до моря

Щойно закінчився навчальний рік, розпочалося літо-пора канікул та відпочинку, а разом із ним сезон оздоровлення. Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств.

Цього року літня оздоровча кампанія для дітлахів Каховщини стартувала традиційно у червні. 2 червня до дитячого оздоровчого табору ім.Ю.Гагаріна відправлено 32 маленьких відпочивальників, це категорійні діти, які протягом 21 дня оздоровлюватимуться на узбережжі Чорного моря.

Останні хвилини прощання та настанови проводжаючих, двогодинний комфортний переїзд і вже хвилююча мить знайомства з табором, вожатими, які привітно зустрічали дівчаток і хлопчиків, запевняючи, що будуть про них турбуватися та забезпечать розваги і безпечний відпочинок. Метушливе розселення, ознайомлення з територією, режимом, правилами перебування в таборі тощо. А попереду ще багато цікавого...

У таборі для дітей буде організоване змістовне дозвілля і відпочинок. Програма І зміни насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами - спортивні змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні та спортивні ігри, конкурси, дискотеки. Тож сумувати не буде ніхто. Кожен зможе знайти собі заняття для душі і випробувати себе у будь-якій справі. А повноцінне збалансоване харчування будуть сприяти хорошому відпочинку та оздоровленню дітей

Тож побажаємо малечі весело провести час, засмагнути, насолодитися спілкуванням з новими друзями та купанням, набратися сил, здоров'я і позитивних емоцій.

Супроводжували дітей у захоплюючу таборову мандрівку начальник управління соціального захисту населення Юлія Ільїна, фахівець управління та медпрацівник.

Слід зазначити, що районна влада постійно приділяє велику увагу оздоровленню і відпочинку дітей пільгових категорій, які щорічно за рахунок районного бюджету мають можливість оздоровитися в позаміських таборах.

 

Корисні посилання