На засіданні «Асоціації міст України» розглянули дорожнє питання

12.07.2018 13:58:06
На засіданні «Асоціації міст України» розглянули дорожнє питання

12 липня в залі засідань Херсонської обласної державної адміністрації відбулася зустріч очільника області Андрія Гордєєва з представниками Херсонського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», а саме: міст обласного значення, головами територіальних громад області, селищ міського типу та сіл.

Першим у порядку денному було дорожнє питання - будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

«Дорога – важлива інфраструктурна інвестиція. На наступний рік Державний дорожній фонд буде збільшено, але починати його опрацювання треба вже зараз. Справа залишається за нами: визначити для себе першочергові ділянки дороги для ремонту та розробити проектно-кошторисну документацію», - звернувся до присутніх голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

 У свою чергу, заступник директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації   Анатолій Галамага проінформував, що у 2018 році Державний дорожній фонд виділив на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення для Херсонської області субвенцію з державного бюджету обласному бюджету у сумі понад 300 млн грн..

На сьогодні виконані та прийняті обсяги робіт з поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220115 Новокаїри – Республіканець на ділянці км 2+500 – км 5+050 на суму 10 млн грн. Завершені роботи по об’єкту капітального ремонту комунальної власності в м. Генічеськ.

Поточний дрібний ремонт станом на липень виконано на 4 об’єктах в м. Каховка, 4 об’єктах в смт Горностаївка, 3 об’єктах в с. Заозерне Каховського району і 1 об’єкту в м.Берислав на загальну суму 1,6 млн грн.

Також оголошені тендери на об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення О220808 Залізний Порт – Круглоозерка та 2 об’єкта автомобільної дороги О221710 Виноградове – Тарасівка. Робота обласної державної адміністрації в цьому напрямку продовжується.


Крім того, у ході засідання було висвітлено питання про контроль за використанням бюджетних коштів, стан забезпечення потреб освітньої, медичної галузі в області, а також  участь територіальних громад області у реалізації проектів, що фінансуються за рахунок державного фонду регіонального розвитку.Корисні посилання