Наше спільне завдання – не розбрат, а єдність, - Андрій Гордєєв

14.03.2017 14:30:12
Наше спільне завдання – не розбрат, а єдність, - Андрій Гордєєв

Саме з такими словами, сьогодні до мітингувальників звернувся голова ОДА Андрій Гордєєв.  «Вимагаємо: визнати Донбас - територією, окупованою Росією і підтримати блокаду торгівлі з окупантами та терористами!» - такі вимоги висували мітингувальники під час акції протесту, організованої громадською активісткою Р.Бараненко, керівником херсонського осередку «Правий сектор» Н.Вотеічкіною.

Спочатку активісти наполягали на тому, щоб голова облради В.Мангер скликав позачергову сесію облради для того, щоб визнати Донбас територією, окупованою Росією і підтримати торговельну блокаду зазначених територій.

До мітингувальників також вийшов голова ОДА Андрій Гордєєв.

Він наголосив, що може відповісти на всі питання, які належать до компетенції облдержадміністрації. Проте, що стосується глобальних питань, таких як енергетична блокада, безпекових питань – це компетенція фахівців рівня держави. Він також зазначив, що обласна влада надає максимальну допомогу Збройним Силам України, громадським активістам, волонтерам. На сьогодні немає жодних підстав робити протистояння та загострювати напругу. Нагадавши про роботу, проведену в Генічеському районі, де   ще минулого року питання забеспечення газом взимку було одне з найгостріших, і вже сьогодні люди перезимували зі своїм власним газом. "Саме такі приклади яскраво свідчать про роботу, яка проводиться нашими спільними зусиллями. І, навіть, якщо всі наболілі питання ми не можемо розв’язати одразу, сплеснувши руками, крок за кроком йдемо до дійсної незалежності і в побутових, і в державницьких питаннях ", - наголосив очільник області.

Голова ОДА повідомив, що найближчим часом він публічно представить свій звіт про роботу протягом 2016 року. 

Відтак, А.Гордєєв поспілкувався з активістами та обговорив проблемні питання, які стосуються безпосередньо Херсонської області. Також голова ОДА наголосив на відкритості і співпраці та запропонував громадськості звертатися до ОДА задля вирішення будь-яких проблемних питань.

«ОДА ніколи не стояла осторонь людських переживань і не чинить перешкод у  бажанні громадян висловлювати свої думки вголос - це також великий здобуток демократії», -  наголосив Андрій Гордєєв.Корисні посилання