Непоправна втрата у боях за Незалежність України

30.07.2021 10:10:57
Непоправна втрата у боях за Незалежність України

27 липня внаслідок поранення правої грудної клітини по дорозі до шпиталю помер Бохін Олександр Олександрович, командир бойової машини – командир відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти військової частини А4395. Обставини загибелі встановлюються слідством.  

Олександр народився 23 листопада 1990 року у Миколаївській області. А в 1999 році разом з родиною переїхав до Нової Каховки.

22 травня 2010 року склав присягу на вірність українському народові. А з початком російської агресії проти України у 2015 році Олександр був мобілізований до лав Збройних сил України на період проведення антитерористичної операції. Проходив військову службу в одному із підрозділів Сухопутних військ, де залишився служити за контрактом.

З розташуванням на території Новокаховської ОТГ ОМПБР імені кошового отамана Костя Гордієнко, заключив контракт на проходження військової служби у цьому підрозділі. Олександр Бохін має державну нагороду відзнака Президента «За участь в АТО».

З рідних залишилися мати, Галина Вікторівна, та сестра Надія. Висловлюємо співчуття у зв'язку з непоправною втратою. 

 

Прощатимуться з Героєм 31 липня за адресою: м. Нова Каховка, проспект Перемоги, 3а о 10:00. Похорон відбудеться об 11:00 на міському цвинтарі.

 

Світла пам'ять Герою…

 Корисні посилання