Нова послуга для моряків на порталі Дія: відтепер можна записатися на іспит CES 6.0

10.08.2023 14:31:09
Нова послуга для моряків на порталі Дія: відтепер можна записатися на іспит CES 6.0

Відтепер на порталі Дія моряки можуть записатися на кваліфікаційний іспит CES 6.0. Це ще один онлайн-сервіс у сфері, який значно спрощує взаємодію моряків та Адміністрації судноплавства. Більше не потрібно збирати документи та офлайн відвідувати територіальні центри. Наразі на порталі Дія доступні три локації для складання іспиту: у Києві, Одесі та Варшаві.

Кваліфікаційний іспит — одна із частин професійної діяльності моряка. Після успішного складання тесту моряки можуть підтвердити та підвищити звання, а кадети та випускники морських закладів освіти — отримати перший робочий диплом, щоб розпочати кар’єру.

Іспити складають за допомогою міжнародної системи комп’ютерного тестування CES 6.0 у спеціально обладнаних приміщеннях. Результати формуються автоматично, а одразу після складання моряк отримує сертифікат. Завдяки автоматизації процесу мінімізуються корупційні ризики.

Щоб записатися на проходження CES-тесту онлайн:

1. Зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі Дія за допомогою електронного підпису.

2. Заповніть онлайн-заяву та підпишіть її електронним підписом.

3. Після цього в особистому кабінеті та на електронній пошті буде повідомлення із запрошенням на іспит та призначений час.

4. Складіть іспит у вибраному місці проходження.

Послуга доступна за посиланням:

https://diia.gov.ua/services/zapis-na-ispit-dlya-moryakiv-ces-6.

Раніше, щоб записатися на іспит, морякам необхідно було збирати документи та особисто йти до територіального центру Адміністрації судноплавства. Там заповнювати заяву і потім знову приходити на іспит в уже зазначений час.

Нагадаємо: на порталі Дія проходить бета-тестування послуги з отримання кваліфікаційних документів для моряків.

Електронні послуги для моряків на порталі Дія реалізуються Мінвідновлення та Адміністрацією судноплавства в співпраці з Мінцифрою за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Корисні посилання