Новокаховчанин посів 2 місце у ХІІ літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

24.07.2013 18:38:00

Новокаховчанин із спортивної династії у метанні молоту посів 2 місце у ХІІ літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

Сьогодні, 24 липня, міський голова Володимир Коваленко зустрівся зі спортивною династією у метанні молоту – сім’єю Піскунів: Юрієм Олександровичем, Едуардом Юрієвичем та юним Глібом Едуардовичем. 30 років прізвище Піскунів знають в світі спорту. До Юрія Олександровича за консультацією звертаються спортсмени Росії, Ізраїлю, Молдови. 
З 14 по 19 липня 2013 року в Утрехті відбувся  ХІІ літній Європейський  юнацький олімпійський фестиваль, в якому взяв участь Гліб Піскунов. Для Гліба це був перший міжнародний старт, на якому він посів друге місце. В свої 14 років Гліб показав результат 73м 52 см. Нагороду юному спортсмену вручав дворазовий Олімпійський чемпіон, віце-президент Національного олімпійського комітету Валерій Борзов. На Європейському фестивалі Гліба підтримував його наставник та батько Едуард Піскунов.
На зустрічі міський голова привітав Гліба та його наставників з успіхами в перших міжнародних змаганнях та побажав і в подальшому  показувати хороші результати, продовжити сімейні традиції, досягати спортивних вершин. Володимир Коваленко вручив юному атлету грошову премію.

Корисні посилання