У Новокаховському районі звітували сільські клубні заклади

11.03.2013 22:22:00

10 березня в Обривському сільському клубі відбувся звітний концерт сільських клубних закладів Дніпрянської селищної та Райської сільської рад III-го обласного огляду аматорських колективів “Мистецтво рідного села”.10 березня в Обривському сільському клубі відбувся звітний концерт сільських клубних закладів Дніпрянської селищної та Райської сільської рад  III-го обласного огляду аматорських колективів “Мистецтво рідного села”.

Новокаховський міський голова Володимир Коваленко в своєму виступі на відкритті заходу наголосив, що святий обов’язок – любити рідну країну, зберігати звичаї, традиції свого народу, а також подякував учасникам сільських творчих колективів та керівників клубних закладів на селі за неоціненний вклад у збереження національної культури та її примноження. Всі клубні заклади отримали в подарунок мікрофонні стійки та мікрофони.

У 7 сільських закладах культури Новокаховської міської ради налічується 33 клубних формування, із них 21 аматорський колектив. Це переважно вокально-хорові, хореографічні та драматичні, які налічують понад 200 учасників. При Обривському сільському клубі є колектив зі званням “народний” – це Народний ансамбль народної пісні “Біла акація”.

Протягом 2012 року сільськими клубними закладами підготовлено та проведено понад 560 концертів, культурно-освітніх та розважальних заходів,  дискотек для молоді.

Корисні посилання