Обережно, шахраї!

18.07.2017 14:10:12

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради закликає громадян бути пильними і обережними  у зв’язку з активізацією шахраїв.

18 липня 2017 року до чоловіка похилого віку до дому завітало дві жінки. Представившись представницями ветеранської організації, які, буцімто, принесли соціальну допомогу у 300 гривень, попросили чоловіка дати їм решту з 500 гривневої купюри. Коли чоловік виніс 200 гривень вони взяли гроші і втекли. Потерпілий звернувся до виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради за допомогою. Керівництвом виконкому повідомлено поліцію, розпочато слідчі дії.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради ще раз звертає увагу громадян і просить максимально поширити інформацію серед знайомих, рідних, сусідів. Посадові особи виконавчого комітету, управління праці та соціального захисту населення, соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), представники Дніпровської районної ради ветеранів та ветеранських організації не здійснюють ніяких виплат грошових сум на дому, не обмінюють грошові купюри і не вимагають даних банківських карток!

Будьте пильними і обережними!!! У разі здійснення шахрайських дій  або інформації про підозрілих осіб телефонуйте «102» або за телефоном «гарячої лінії» виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради: 35-43-45.

За інформацією прес-служби виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Корисні посилання