Обговорено завдання на поточний тиждень

07.11.2016 14:12:14
Обговорено завдання на поточний тиждень

На початку наради було обговорено відзначення масштабних заходів, а саме Дня Гідності та Свободи, що проводиться 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), а також Дня пам’яті жертв голодомору, що припадає на 26 листопада п.р. Володимир Іванович Клюцевський зауважив на необхідності участі всіх структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації у  зазначених заходах.Також ним акцентовано увагу на важливості висвітлення інформації на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації в розділі «Новини апарату», а також в соціальній мережі Facebook, для забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади.

Обговорювалось питання збільшення кількості звернень громадян з призначення житлових субсидій до Херсонського обласного контактного центру. Доручено відповідно провести роботу з аналізу стану надходження та розгляду даних звернень, та необхідності надання пропозицій щодо вирішення зазначеної проблеми для подальшого розгляду на засіданні колегії обласної державної адміністрації.

Триває підготовка до колегії обласної державної адміністрації, засідання якої відбудеться 16 листопада п.р. Також на цьому тижні, 10 листопада,  заплановано прийом громадян головою обласної державної адміністрації.

Корисні посилання