Обговорили шляхи вирішення актуальних питань медичної галузі Херсонської області

29.10.2019 07:46:23
Обговорили шляхи вирішення актуальних питань медичної галузі Херсонської області

Сьогодні, 28 жовтня 2019 року, робочий тиждень у Верхньорогачицькій райдержадміністрації розпочався із щотижневих нарад.

Так, голова райдержадміністрації Наталія Тарасова провела традиційну апаратну нараду із начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району на якій обговорили питання життєзабезпечення району: стан підготовки закладів соціальної сфери у осінньо-зимовий період, виконання бюджету. Крім того було підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний тиждень.

Передувала даному засіданню селекторна нарада під керівництвом голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва на якій було розглянуто актуальні питання медичної галузі області. Зокрема йшлося про хід виконання в області Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення»; про забезпечення мешканців Херсонщини життєво необхідними лікарськими засобами (інсуліни, гемодіаліз) та препаратами за урядовою програмою «Доступні ліки»; про стан забезпечення області імунобіологічними препаратами та проведення вакцинації проти грипу, про стан запровадження телемедичних послуг для мешканців Херсонщини у закладах охорони здоров’я; про забезпечення медичними кадрами заклади охорони здоров’я області тощо.

Корисні посилання